Par mums

SunGIS ir veidots, apvienojot ar plašu pieredzi, zināšanām un interesi ģeotelpisko risinājumu izstrādē apveltītus nozares speciālistus. Esam izveidojuši lielisku komandu, kas nosprauž ambiciozus mērķus, mīl izaicinājumus un vēlas palīdzēt Jums izmantot savā labā jaunās tehnoloģiskās iespējas.

Mūsu kompetence

Esam lietpratēji ikvienā jautājumā saistībā ar ģeotelpisko datu izmantošanu, ģeogrāfisko sistēmu lietošanu, pielāgošanu un izstrādi. Mūsu komandas vairāk kā 10 gadu pieredze nozarē ir ļāvusi saskarties ar daudzām problēmām un rast tām vismaz divtik risinājumu.

Mūsu vērtības

Avatar

Attīstība

Katra diena, katra tikšanās ar klientu mums iemāca ko jaunu. Šīs jaunās zināšanas ļauj radīt nebijušus risinājumus pakalpojumu un programmu attīstībai.

Avatar

Uzticība

Uzskatām, ka mēs un mūsu klienti esam viena komanda, kura tiecas attīstīties un būt efektīva ikviena darba uzdevuma veikšanā. Abpusēja uzticība ir mūsu ilgtermiņa sadarbības pamats ar mūsu klientiem un komandas vienotājspēks.

Avatar

Atklātība

Mūsu komanda tic, ka ikvienā situācijā ir iespējami vairāki risinājumi. Tieši tādēļ tiecamies norādīt uz ikvienu no tiem, iedziļinoties jautājumos pēc to būtības.

Avatar

Ilgtermiņa domāšana

Mēs ticam, ka šodienas ātri mainīgajā pasaulē ir nepieciešama tieši ilgtermiņa domāšana un plānošana. Ar ilgtermiņa perspektīvu mēs vadām SunGIS, izstrādājam sistēmas un veidojam sadarbību ar ikvienu klientu.