Par mums

SunGIS ir veidots, apvienojot ar plašu pieredzi, zināšanām un interesi ģeotelpisko risinājumu izstrādē apveltītus nozares speciālistus. Esam izveidojuši lielisku komandu, kas nosprauž ambiciozus mērķus, mīl izaicinājumus un vēlas palīdzēt Jums izmantot savā labā jaunās tehnoloģiskās iespējas.

Mūsu kompetence

Esam lietpratēji ikvienā jautājumā saistībā ar ģeotelpisko datu izmantošanu, ģeogrāfisko sistēmu lietošanu, pielāgošanu un izstrādi. Mūsu komandas 10 gadu pieredze nozarē ir ļāvusi saskarties ar daudzām problēmām un rast tām vismaz divtik risinājumu.

Mūsu vērtības

 

Avatar

Attīstība

Katra diena, katra tikšanās ar klientu mums iemāca ko jaunu. Šīs jaunās zināšanas ļauj radīt nebijušus risinājumus pakalpojumu un programmu attīstībai.

Avatar

Uzticība

Uzskatām, ka mēs un mūsu klienti esam viena komanda, kura tiecas attīstīties un būt efektīva ikviena darba uzdevuma veikšanā. Abpusēja uzticība ir mūsu ilgtermiņa sadarbības pamats ar mūsu klientiem un komandas vienotājspēks.

Avatar

Atklātība

Mūsu komanda tic, ka ikvienā situācijā ir iespējami vairāki risinājumi. Tieši tādēļ tiecamies norādīt uz ikvienu no tiem, iedziļinoties jautājumos pēc to būtības.

Avatar

Ilgtermiņa domāšana

Mēs ticam, ka šodienas ātri mainīgajā pasaulē ir nepieciešama tieši ilgtermiņa domāšana un plānošana. Ar ilgtermiņa perspektīvu mēs vadām SunGIS, izstrādājam sistēmas un veidojam sadarbību ar ikvienu klientu.

Mūsu komanda

Avatar

Aigars Znotiņš

Produktu Attīstība / Programmēšana

Aigars ir programmēšanas inženieris ar vairāk kā 4 gadu pieredzi, specializējoties darbā ar ĢIS risinājumiem. Pārvalda Python, Django, PHP, .NET, PostgreSQL, MySQL,
MSSQL, CSS, HTML, JavaScript u.c.

Avatar

Zintis Erics

Produktu Attīstība / Programmēšana

Zintis ir programmētājs ar pieredzi sistēmu tehniķa, drošības speciālista, programmatūras inženiera amatos, specializējoties darbā ar ĢIS risinājumiem. Pārvalda
Python, Django, PostgreSQL, GIT, Kali linux, u.c., pieredze ar Scrapy, Java, MySQL, .NET, PHP, Unity u.c.

Avatar

Liene Some-Tiesnese

Klientu Atbalsts / Testēšana

Lienei ir pieredze ģeogrāfiskās informācijas sistēmu testēšanā, lietotāju apmācībā un datu apstrādē. Nodrošina dažādu projektu virzību.

Avatar

Kristīne Brūne

Klientu Atbalsts / Testēšana

Kristīnei ir plaša pieredze dažādu ģeogrāfiskās informācijas sistēmu testēšanā, lietotāju apmācībā un datu apstrādē. Nodrošina SunGIS lietvedības dokumentu pareizu
virzību.

Avatar

Māris Nartišs

Sistēmu projektēšana / izstrāde

Mārim ir visilgākā ĢIS lietošanas, izstrādes un pielāgošanas pieredze, ar kuru viņš dalās ne tikai SunGIS ietvaros, bet arī apmācot jaunos Latvijas Universitātes
Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studentus.

Avatar

Gints Lūkins

Produktu Pārdošana / Testēšana

Profesionālis ar vairāk kā 20 gadus ilgu pieredzi uzņēmējdarbībā. Gints ir SunGIS sūtnis, kura galvenais uzdevums ir pastāstīt par mūsu radītajiem produktiem un
kapacitāti individuālu risinājumu ieviešanā..

Avatar

Pēteris Brūns

Sistēmu Analīze / Konsultācijas

Pēterim ir ļoti plaša pieredze ĢIS pielāgošanā, projektēšanā un izstrādē. SunGIS motors – nozīmīgs spēlētājs risinājumu plānošanā un īstenošanā.

Avatar

Ernests Gabrāns

Biznesa Attīstība

Pieredzējis vairāku uzņēmumu vadītājs.
Ernests rūpējas par veselīgu darba un brīvā laika līdzsvaru komandā, nodrošinot labāko projekta rezultātu laicīgu piegādi SunGIS klientiem.