Pārlekt uz galveno saturu

Par mums

Ģeogrāfija ir vienkārša

Ģeogrāfija ir tikpat vienkārša, cik aizraujoša. Visu nosaka pieejamā informācija un tās pasniegšanas veids.

vbk.jpg

Skaistākā vieta uz zemes? Latvija, protams! Varētu arī teikt, ka nekur nav tik labi kā mājās! Mājās, kur viss ir sakārtots, labi pārzināts un izplānots. Lai mēs, Jūs un ikviens varētu pārzināt savas mājas — novadu, reģionu, pilsētu, teritoriju, mežu, ceļu un citu vietu Latvijā —, mēs esam izveidojuši uzņēmumu SunGIS. Apvienojoties vairākiem nozares speciālistiem ar plašu pieredzi, zināšanām un interesi, esam izveidojuši lielisku komandu, kas nosprauž lielus mērķus, mīl izaicinājumus un vēlas palīdzēt Jums jaunās tehniskās iespējas izmantot savā labā.

Mūsu kompetence

Esam lietpratēji ikvienā jautājumā saistībā ar ģeotelpisko datu izmantošanu, sistēmu lietošanu, pielāgošanu un izstrādi. Mūsu komandas 10 gadu pieredze nozarē ir ļāvusi saskarties ar daudzām problēmām un rast tām vismaz divtik risinājumu.

Mūsu vērtības

Attīstība

Katra diena, katra tikšanās ar klientu mums iemāca ko jaunu. Šī jaunā informācija ļauj mums palīdzēt sniegt jaunas iespējas un risinājumus klienta vai mūsu veidoto un piedāvāto pakalpojumu un programmu attīstībai.

Uzticība

Uzskatām, ka mēs un mūsu klienti esam viena komanda, kura tiecas attīstīties un būt efektīva ikviena darba uzdevuma veikšanā. Uzticība ir mūsu ilgtermiņa sadarbības pamats un komandas vienotājspēks.

Atklātība

Mūsu komanda tic, ka katrai situācijai ir gana daudz risinājumu, lai varētu izvēlēties piemērotāko. Tieši tādēļ atklātība atmaksājas — mēs tiecamies norādīt uz visām iespējām un problēmām.

Ilgtermiņa domāšana

Mēs ticam, ka ātri mainīgajā pasaulē ir nepieciešama tieši ilgtermiņa domāšana un plānošana. Ar ilgtermiņa perspektīvu mēs vadām SunĢIS, izstrādājam sistēmas un veidojam sadarbību ar ikvienu klientu.

Mūsu komanda

Pēteris Brūns
Sistēmu analīze un konsultācijas

Pēterim ir 10 gadu pieredze ĢIS pielāgošanā, projektēšanā un izstrādē. Turklāt viņš ir piedalījies INSPIRE direktīvas datu specifikāciju izstrādē.

Māris Nartišs
Sistēmu projektēšana un izstrāde

Māris ir ĢIS lektors Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē. Viņš var lepoties ar ilgāko, tātad vairāk nekā 10 gadu, ĢIS lietošanas, izstrādes un pielāgošanas pieredzi. Piedalījies arī vienotā ģeoportāla noteikumu izstrādē.

Ernests Gabrāns
Biznesa attīstība

Balanss starp perfektumu un piegādātu risinājumu ir svarīgs. Rūpējas par veselīgu darba un brīvā laika balansu vienlaikus nodrošinot labāko projekta rezultātu laicīgu piegādi klientam.