Pārlekt uz galveno saturu

Par mums

Ģeogrāfija ir vienkārša

Ģeogrāfija ir tikpat vienkārša, cik aizraujoša. Visu nosaka pieejamā informācija un tās pasniegšanas veids.

vbk.jpg

 

SunGIS ir veidots, apvienojot ar plašu pieredzi, zināšanām un interesi ģeotelpisko risinājumu izstrādē apveltītus nozares speciālistus.  Esam izveidojuši lielisku komandu, kas nosprauž ambiciozus mērķus, mīl izaicinājumus un vēlas palīdzēt Jums jaunājās tehnoloģiskās iespējas izmantot savā labā.

Mūsu kompetence

Esam lietpratēji ikvienā jautājumā saistībā ar ģeotelpisko datu izmantošanu, sistēmu lietošanu, pielāgošanu un izstrādi. Mūsu komandas 10 gadu pieredze nozarē ir ļāvusi saskarties ar daudzām problēmām un rast tām vismaz divtik risinājumu.

Mūsu vērtības

Attīstība

Katra diena, katra tikšanās ar klientu mums iemāca ko jaunu. Šīs jaunās zināšanas ļauj radīt nebijušus risinājumus pakalpojumu un programmu attīstībai.

Uzticība

Uzskatām, ka mēs un mūsu klienti esam viena komanda, kura tiecas attīstīties un būt efektīva ikviena darba uzdevuma veikšanā. Abpusēja uzticība ir mūsu ilgtermiņa sadarbības pamats ar mūsu klientiem un komandas vienotājspēks.

Atklātība

Mūsu komanda tic, ka ikvienā situācijā ir iespējami vairāki risinājumi. Tieši tādēļ tiecamies norādīt uz ikvienu no tiem, iedziļinoties jautājumos pēc to būtības.

Ilgtermiņa domāšana

Mēs ticam, ka šodienas ātri mainīgajā pasaulē ir nepieciešama tieši ilgtermiņa domāšana un plānošana. Ar ilgtermiņa perspektīvu mēs vadām SunGIS, izstrādājam sistēmas un veidojam sadarbību ar ikvienu klientu.

Mūsu komanda

Aigars Znotiņš
Produktu attīstība / programmēšana

Aigars ir programmēšanas inženieris ar vairāk kā 4 gadu pieredzi, specializējoties darbā ar ĢIS risinājumiem. Pārvalda Python, Django, PHP, .NET, PostgreSQL, MySQL, MSSQL, CSS, HTML, JavaScript u.c.

Zintis Erics
Produktu attīstība / programmēšana

Zintis ir programmētājs ar pieredzi sistēmu tehniķa, drošības speciālista, programmatūras inženiera amatos, specializējoties darbā ar ĢIS risinājumiem. Pārvalda Python, Django, PostgreSQL, GIT, Kali linux, u.c., pieredze ar Scrapy, Java, MySQL, .NET, PHP, Unity u.c.

Liene Some-Tiesnese
Klientu atbalsts / testēšana

Lienei ir pieredze ģeogrāfiskās informācijas sistēmu testēšanā, lietotāju apmācībā un datu apstrādē. Nodrošina dažādu projektu virzību.

Kristīne Brūne
Klientu atbalsts / testēšana

Kristīnei ir plaša pieredze dažādu ģeogrāfiskās informācijas sistēmu testēšanā, lietotāju apmācībā un datu apstrādē. Nodrošina SunGIS lietvedības dokumentu pareizu virzību.

Jānis Jirgensons
Produktu attīstība / programmēšana

Jānis ir programmētājs ar vairāku gadu pieredzi darbojoties privātā biznesa sfērās gan lokāli, gan ārvalstīs (Vācija, Kipra). Pārvalda PHP, SCSS, JavaScript, ECMAScript, Angular, Openlayers, MySQL, Git u.c

Gints Lūkins
Produktu pārdošana / testēšana

Profesionālis ar vairāk kā 20 gadus ilgu pieredzi uzņēmējdarbībā.

Gints ir SunGIS sūtnis, kura galvenais uzdevums ir pastāstīt par mūsu radītajiem produktiem un kapacitāti individuālu risinājumu ieviešanā.

Mārtiņš Janševskis
Produktu attīstība / sistēmu analīze

Mārtiņš ir programmēšanas inženieris un sistēmu analītiķis ar vairāk kā 7 gadu pieredzi.  Profesionāli pārvalda Android, PHP, Laravel, SCSS, JavaScript, ECMAScript, Angular, Openlayers, MySQL, PostgreSQL, Git u.c.

Pēteris Brūns
Sistēmu analīze / konsultācijas

Pēterim ir ļoti plaša pieredze ĢIS pielāgošanā, projektēšanā un izstrādē. SunGIS motors - nozīmīgs spēlētājs risinājumu plānošanā un īstenošanā.

Māris Nartišs
Sistēmu projektēšana / izstrāde

Mārim ir visilgākā ĢIS lietošanas, izstrādes un pielāgošanas pieredze, ar kuru viņš dalās ne tikai SunGIS ietvaros, bet arī apmācot jaunos Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studentus.

Ernests Gabrāns
Biznesa attīstība

Pieredzējis vairāku uzņēmumu vadītājs.

Ernests rūpējas par veselīgu darba un brīvā laika līdzsvaru komandā, nodrošinot labāko projekta rezultātu laicīgu piegādi SunGIS klientiem.