QGIS apmācības

2018.gada pavasarī SunGIS kļuvusi par pirmo organizāciju Baltijā, kas sertificēta veikt QGIS programmas apmācības. Tā kā QGIS izmantojam saistīti ar Go GIS sistēmu, vēlamies mūsu klientiem nodrošināt nepieciešamo atbalstu programmas lietošanas prasmju tālākā attīstīšanā, kā arī iedrošināt citus sākt izmantot QGIS kā alternatīvu maksas ĢIS programmām.

Piesakies šeit!

Ja vēlies sākt strādāt ar QGIS ikdienā


Apmācību plāns:

Apmācību plāns izstrādāts tā, lai VIENAS darbadienas laikā Tevi “aprīkotu” ar nepieciešamajām iemaņām ģeotelpisko datu sagatavošanai un vienkāršai analīzei. Gadījumā, ja iepriekš neesi darbojies ar ģeogrāfiskās informācijas sistēmām (ĢIS), dienas beigās mācēsi veikt ĢIS pamatfunkcijas – pievienot un rediģēt datus un veikt vienkāršu datu analīzi. Ja Tev ir iepriekšēja pieredze ar ĢIS sistēmu izmantošanu, šīs dienas laikā iedosim Tavām līdzšinējām QGIS zināšanām nepieciešamo struktūru un parādīsim pāris trikus vienkāršākai un ērtākai sistēmas lietošanai. Apmācības tiek organizētas nelielās grupās, nepārsniedzot 5 dalībnieku skaitu.

Apmācību saturs:

Apmācību laikā gūsi priekšstatu par sekojošām ĢIS funkcijām: datu rediģēšana, pievienošana un apstrāde, WMS servisu pievienošana, datu atlase un filtrēšana, kā arī karšu izdruku veidošana. Pietiekšanās APMĀCĪBĀM, aizpildot šo pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/tvUWLlakzW37obyN2

Apmācību norises vieta būs SunGIS uzņēmuma telpās Valmierā, Eduarda Lācera ielā 4.

Apmācību cena:

Izmaksas vienas personas QGIS ievada apmācībām grupā ir 250,00 EUR + PVN. Apmācību laikā dalībniekiem tiek nodrošinātas kafijas pauzes un pusdienas, kā arī nepieciešamie izdales materiāli un sertifikāts.

Vairāk informācijas:

Apmācības tiek organizētas nelielās 5 cilvēku grupās neformālā gaisotnē. Ja vēlaties apmeklēt QGIS apmācības mazākā vai lielākā grupā, kā arī gadījumā, ja vēlaties, lai apmācības notiktu pie Jums, lūdzam ar mums sazināties individuāli. Vairāk informācijas iegūsiet, rakstot ziņu uz e-pastu info@sungis.lv vai sazinoties ar SunGIS pārdošanas vadītāju Gintu Lūkinu (+371) 220 06 292 .